Five Sisters Project – startujemy!

Jesteśmy pięcioma rodzonymi siostrami. Łączy nas prawdziwa przyjaźń oraz pasja do zdrowego wyglądu i sportu. Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji o fitnessie, wydarzeniach sportowych, dbaniu o dobry wygląd.

Kochamy kobiece kształty pod warunkiem, że są wysportowane. Największym przyjacielem do osiągnięcia tego celu jest gorset waist trainer. Wiemy o nim wszystko. Napiszemy o wszystkim, o czy powinnyście wiedzieć jeżeli chcecie wymodelować swoją sylwetkę.

Mamy nadzieję, że niedługo uda nam się zrealizować plany wprowadzenia naszej odzieży fitness. Będą to najmodniejsze modele, wykonane z wysokiej jakości tkanin funkcyjnych, których nie będziecie chciały zdjąć nawet po siłowni.

3 thoughts on “Five Sisters Project – startujemy!

 1. Witam
  Mam pytanie. Jestem osobą szczupłą, jedynie brak mi kobiecych kształtów, zarysowanej talii, krągłych bioder. Moja sylwetka jest typowo prostokątna. Czy oferowany przez Was Waist Trainer pomoże mi uzyskać węższą i bardziej zarysowaną talię przy systematycznym korzystaniu ?

 2. Cześć Klaudia,
  Figura „tuby” niestety wymaga trochę pracy, aby nadać jej kształtów. Coś o tym wiem. Najbardziej efektywny będzie trening. Cardio w waist trainerze pozwoli Ci zredukować tkankę tłuszczową z okolicy brzucha, bo tuby mimo, że są szczupłe z lekko odstającym brzuszkiem też musza walczyć. Już dzięki temu talia będzie lepiej zarysowana. Kolejna sprawa to praca nad pośladkami. Zacznij od squatów, wypadów, unoszenia nogi bok w klęku itp. Zestawów na pośladki znajdziesz tysiące. Pamiętaj, że mięsień pośladkowy lubi obciążenie i z czasem do treningu trzeba dołożyć trochę kilogramów. Przy treningu z obciążeniem waist trainer utrzyma Twoje plecy w bezpiecznej dla kręgosłupa pozycji. I znowu talia stanie się jeszcze bardziej zarysowana, barki będą wydawać się węższe, pośladki jędrne, pozbędziesz się lub unikniesz cellulitu – same plusy! Ćwiczenia na mięśnie skośne brzucha ograniczyłabym do minimum, bo znowu się „zabudujesz”. Oczywiście same systematyczne noszenie waist trainera także modeluje sylwetkę, ale efekty u szczupłej osoby nie będą spektakularne i na pewno nie jest to kwestia dwóch czy trzech tygodni. W połączeniu z treningiem możesz osiągnąć genialne rezultaty. A jeżeli potrzebujesz „na już” szczególnie dobrze wyglądać i mieć figurę klepsydry, zapnij waist trainer na węższy rząd pod sukienkę i efekt gwarantowany.
  Pozdrawiam
  xoxo
  Reni

 3. Witam Siostry!
  Noszę gorset już od kilku dni i jestem bardzo bardzo zadowolona, jest wspaniały.
  Zachęcam wszystkie Pani do inwestycji w gorset. Nasze babcie wiedziały co jest dobre.
  Chociaż gorset Sióstr jest o niebo lepszy bo dostosowany do naszych współczesnych potrzeb.
  Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *