Jak dbać o gorset waist trainer?

Gorsety waist trainer są niezwykle trwałe i solidnie wykonane. Pewnie już zauważyłaś, że wytrzymują bardzo duże napięcie i świetnie się trzymają. Jednak lateks naturalny, z którego wykonana jest zewnętrzna powłoka jest w rzeczywistości bardzo delikatnym włóknem i łatwo zniszczyć gorset przez niewłaściwą konserwację. Poniżej, na prośbę naszych klientek przedstawiamy dokładny sposób czyszczenia i dbania o gorset, by służył on jak najdłużej.

Jak dbać o gorset waist trainer_1

Pranie gorsetu jest bardzo proste i nie powinno Ci zabrać więcej niż kilkanaście minut. Jednak bardzo ważne jest przestrzeganie kilku podstawowych zasad. Mając je na uwadze, będziesz się cieszyła gorsetem tak długo, póki nie będziesz potrzebowała mniejszego rozmiaru.

Jak dbać o gorset waist trainer_2

 

Wiele z Was pyta nas bardzo dokładnie jak prać gorset. Poniżej przedstawiamy naszą wypróbowaną metodę na czyszczenie gorsetu krok po kroku. Sprawdziłyśmy ją wielokrotnie. Gorset za każdym razem wygląda jak nowy.

Jak dbać o gorset waist trainer_3

Mamy jeszcze kilka innych dodatkowych wskazówek, o które często nas pytacie w Waszych mailach. Jeżeli ten materiał nie wyczerpał Waszych wątpliwości dajcie nam znać w mailu lub pozostawcie komentarz – będziemy starały się go uzupełnić.

Jak dbać o gorset waist trainer_4

A może macie swoje ciekawe sposoby? Napiszcie do nas koniecznie!

6 thoughts on “Jak dbać o gorset waist trainer?”

  1. Hej! Mieszkam w Norwegii i zastanawiam sie czy wysyłacie za granice, a jesli tak to jaki koszt takiej przesyłki?

  2. Tak, wysyłamy paczki do Norwegii. Kraj został dodany w systemie naszego sklepu. Koszt jest jak w przypadku pozostałych krajów europejskich 36,50 zł, jest to przesyłka rejestrowana a czas doręczenia to około 7 dni roboczych. Nie wysyłamy jedynie paczek pobraniowych. Przy zakupie poprzez sklep prosimy o wybór paczki zagranicznej i przelewu bankowego (mailowo przyjdą wszystkie informacje wraz z nr iban i swift). Ewentualnie jest możliwość płatności w euro (opcja transferuj.pl, a następnie SEPA Europayments).

  3. Dzień dobry Karina,
    Bardzo dziękujemy za Twoje pytanie. Jeżeli chodzi o rozmiar XXS gorsetów to mamy go dostępnego w dwóch modelach – Beige Latex Wiast Trainer oraz Black Waist Trainer. Ten rozmiar jest super mały i co za tym idzie mało popularny, stąd robimy go tylko w dwóch najpopularniejszych modelach.
    Pozdrawiam,
    Reni

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top