Squat challenge!

Dziewczyny! Zostały równe dwa tygodnie sierpnia! Podejmijcie wyzwanie Squat challenge i przez kolejne 14 dni zadbajcie z nami o piękne i jędrne pośladki. 

Świetna figura to nie tylko płaski brzuch i smukła talia. Podstawa to zgrabne „tyły”. Niezależnie od tego, czy natura Cię hojnie obdarzyła czy też nie, musisz popracować aby ujędrnić, to co dostałaś lub wypracować, to czego nie otrzymałaś w genach. Proponujemy Ci jedno z najefektywniejszych ćwiczeń na tą partię ciała czyli przysiady (ang. squats). Dzięki nim nie tylko zyskasz jędrne, kształtne pośladki, ale też wysmuklisz swoją talię.

Zaczynamy dzisiaj i pracujemy  przez dwa tygodnie! Będziemy dwa tygodnie bliżej swojej wymarzonej figury! Wydrukujcie i powiście sobie plan na lodówce. W kwadracikach odznaczajcie wykonany trening i mobilizujcie pozostałych domowników do pracy nad sobą!

Squats challenge

 

Zanim zabierzemy się do pracy musimy poznać podstawy prawidłowego wykonywania przysiadów. To bardzo ważne dla naszych stawów i zaangażowania odpowiednich mięśni.

jak wykonywać przysiady

Poniżej też wizualizacja zasad:

BvJlpkeCQAI3-0B

A teraz do dzieła! Twoje ciało Ci się odwdzięczy! A jeżeli urlop ciągle przed Tobą – nie możesz nie podjąć wyzwania zanim włożysz bikini!

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top